Hej! Hvor lang tid tager det for jer at gå ind på http://www.michaelschmidt.subnet.dk er den MEGET langsom eller er den ok hurtig? skriv også hvilken forbindelse i er på fx. "Den er ok, ADSL"
Med version 7 af TeamShare tager Lector næste skridt og bygger en platform for AI-agenter, der i højere grad kan følge medarbejderen gennem hele arbejdsprocessen.
Jeg ved faktisk ikke lige hvilken forbindelse jeg er på, da jeg er opkoblet på et kæmpe netværk på min arbejdsplads - og jeg ved ikke hvilken forbindelse de bruger...
Anyway - det går ikke så fandens hurtigt. Men det er jo også hvordan man definere hurtigt - men for langsomt til mig!
Tager det lige i mig igen... Den er utrolig langsom....efter flere sekunders venten kunne jeg stadig kun se baggrunden...venter jo næsten et minut på, at der kommer en tabel frem med billeder og tekst! Gaaaab (stadig adsl 2mbit)
Fjern alle de der "Chart" osv...det er jo dem, der er skyld i det! Selve htm dokumentet er dog også meget stort med 26kb og så 41kb til øvrige filer og billeder, der skal loades! Det er nok lige i overkanten!!
Hmm...den 2mbit jeg har her, skal jeg vist dele med mine ca 100 kollegaer. Iflg: http://bandwidthplace.com/speedtest/results.html kan jeg dl med 31,1 KB/sek. Det ændrer dog ikke på svaret...den er så langsom, at jeg længe har lukket vinduet igen!
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.