Avatar billede x-commander Nybegynder
21. februar 2002 - 17:01 Der er 1 kommentar og
1 løsning

Logiteck iFeel MouseMan

Jeg har lige købet en Logitech iFeel MouseMan, men jeg kan ikke få det der iFeel, til at virke i WIN XP. Jeg har ikke fået en driver med, men jeg har downloadet en driver der understøtter iFeel (det er en Logitech driver)! Jeg har prøvet at slette den, og installeret den igen! Hvad gør jeg nu, for at få iFeel til at virke?
Avatar billede jefa Nybegynder
22. februar 2002 - 00:13 #1
The iFeel MouseWare skal mindst være version 9.41.1F
http://www.logitech.com/cf/support/mousefiles_wxp.cfm
Og samtidig have the latest version of the Immersion Desktop 2.5
http://www.immersion.com/products/ce/generaldownloads.shtml
Avatar billede jefa Nybegynder
22. februar 2002 - 00:17 #2
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester