Avatar billede dampnet Nybegynder
15. marts 2002 - 18:18 Der er 5 kommentarer og
1 løsning

jeg vil gerne have....

Jeg vil gerne en tæller/counter, som laves ved hjælp af global.asa og en cookie så den kun tæller et besøg per dag, med mindre man selvfølgelig ikke har slået cookies fra. som en lille må det også gerne kunne fortælle hvor mange der er online, ligesom [Der er 3 Online på denne side lige nu.] ik. Er der nogen som kan lave det til mig?
Avatar billede ztyxx Nybegynder
15. marts 2002 - 18:32 #1
http://www.eksperten.dk/spm/185534 har du oprettet samme spørrgsmål, så du bedes lukke dette igen, da man ikke må oprette det samme to gange
Avatar billede dampnet Nybegynder
15. marts 2002 - 18:38 #2
jeg kom til at give en points, i stedet for at trykke på udfør. jeg havde ikke fået et svar på det andet som jeg kunne bruge. så er jeg jo lidt nød til at lave det igen, for at få svar
Avatar billede ztyxx Nybegynder
15. marts 2002 - 18:40 #3
du skal bede ham om, i det andet spørgsmål, om at oprette et spørgsmål, med det ene formål at give dig dem tilbage, hvis det ikke var meningen at han skulle have dem
Avatar billede dampnet Nybegynder
15. marts 2002 - 18:44 #4
ok, men jeg vil stadig gerne have det jeg spørger om, så der er ikke noget galt i at jeg har oprettet det igen vel
Avatar billede ztyxx Nybegynder
15. marts 2002 - 18:45 #5
nej, så bare ikke at du havde fået lukket det andet, men sørg nu for at bede om point tilbage igen
Avatar billede dampnet Nybegynder
26. september 2002 - 11:52 #6
tager dem selv
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
Kurser inden for grundlæggende programmering

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester