22. april 2002 - 16:27Der er
11 kommentarer og 2 løsninger
TV UD!
Har nu fået en led ning til tv ud og lyd men jeg kan kun få lyden hen på fjensynet!!! EN jeg kender siger man skal have et program for også at få billedet på!! den der kan give mig link til det program for de her 200 points!!
Jyske Bank er rykket ind i Glaskuben på Kalvebod Brygge, et markant byggeri i hjertet af København. Knap 1.000 arbejder her, heraf 200 i IT, med nye rammer for samarbejde, innovation og udvikling.
Du skal ikke bruge et program, du skal installere den rigtige driver. Derefter går du ind i egenskaber for skærmen (advanceret) og der inde kan du sætte den op til TV.
jmc1>> Ifølge TVtools hjemme side virker hverken 5.5 eller 6.0 med GF4!
Whatever>> fordi en bruger ikke specificere sit spørgsmål behøver man jo ikke at svare så snævert som muligt, man kan jo svare mere bredt, specielt når muligheden er der.
Prøv det (før din nabo) nogle gange virke det! Jeg ved blandt andet at deres hjemmeside da GF4 udkom pga. downloads Programmet kan mere end hvad du tror!!!
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.