Avatar billede lyden Nybegynder
05. november 2002 - 21:13 Der er 14 kommentarer og
3 løsninger

Tak !

Hej Xperter.......!

TUSIND TAK for hjælpen fra lyden(amatøren, you know). nogen mere end andre(tak gud for det)
Det var ganske enkelt ikke lykkes mig at få noget online uden den hjælp jeg har modtaget herfra, så endnu engang taksikaldehave !!!!!!!!

& hvad snakker Lyden nu om ? jo, det er lykkes mig at få min side online, langt om længe. Jeg er selv blevet  ganske godt tilfreds med mit "lille" projekt, & håber selvfølig at der er andre der har det på samme måde.
Jeg er klar over at den ikke er optimal endnu & at der ude på webben ligger sider, som jeg slet ikke kan hamle op med, men ønsker nu allligevel at bede jer om en tjeneste: besøge siden & komme med lidt konstruktiv kritik, det ville jeg blive utrolig glad for.
jeg ville være taknemmelig hvis dem der har hjulpet mig ville kigge ind (alle er selvfølig velkommen)

Jeg er klar over dette ikke er katogori: site vurdering, men sådan er der så meget.!!

Jeg opdaterer selvfølig oxo siden løbende i takt med problemer der skulle dukke op eller ting der skal laves om.

MacVH/Lyden
Avatar billede lyden Nybegynder
05. november 2002 - 21:15 #1
Avatar billede cade.dk Nybegynder
05. november 2002 - 21:15 #2
Lad os da se hvad du har fået lavet.. smid linket til din side.:!
Avatar billede cade.dk Nybegynder
05. november 2002 - 21:15 #3
ok..hehe
Avatar billede lyden Nybegynder
05. november 2002 - 21:16 #4
*_____*
Avatar billede cade.dk Nybegynder
05. november 2002 - 21:16 #5
Damn nice website.-.. Har du sq klaret godt.. ;) 5Svin til dig.. ;)
Avatar billede no_doubt Nybegynder
05. november 2002 - 21:19 #6
under sampels hvis man vælger at høre en og så går tíl en anden side imens står den der Propel og loader bagved - iritationsmoment
Avatar billede lyden Nybegynder
05. november 2002 - 21:23 #7
Jeps ...lidt fjollet..........skal et andet sted hen & ligge............det er ikke lykkes mig helt at få det til at fungere helt optimalt under samples............går igang med at rette med det samme !

Tak til no doubt & cade.dk
Avatar billede cade.dk Nybegynder
05. november 2002 - 21:42 #8
Np makker.. nice SIte..mener det sq - bliv ved på den måde..
Avatar billede mat Nybegynder
05. november 2002 - 22:00 #9
det ser skam nydeligt ud (synes jeg har set det i forskellige stadier før? :) ...men det er du da sluppet godt fra. Hvis jeg skal komme med et par kritikpunkter, er der et par her:

Når man tjekker pladeinfo er den beskrivende tekst uskarp, det er lidt synd når du holder den anden brødtekst skarp.

De små scrollknapper kunne måske bruge et lidt større hit-area (min skærm er lille :)

Det er lidt underligt at man under "contact" skal holde musen hen ver telefon/fax/mail links for at se dem og de forsvinder når man fjerner musen igen. Det er måske ikke så praktisk hvis man lige vil finde noget at skrive med (just a thought).

Måske kunne du lave news popned menuen til en decideret rollOver popned istedet for at man skal trykke for at få den frem?


..men som det fremgår er dette mindre kritikpunkter (og det er ment helt og aldeles konstruktivt), det er som sagt et nydeligt stykke arbejde :)

Keep it up :)


mvh mat
Avatar billede lyden Nybegynder
05. november 2002 - 22:38 #10
Tusind tak mat......!

Jeg kigger lidt på tingene........::::!
Avatar billede baitianlong Nybegynder
06. november 2002 - 02:32 #11
Det er jo blevet smukt, "lyden" !!

Du har fandme også bugt lang tid, mange points på den. Men resultatet er da rørende ... // ::::  (o;

http://www.eksperten.dk/spm/223690

Those were the days... Flashen er smuk !
Avatar billede lyden Nybegynder
06. november 2002 - 11:16 #12
hehe.....Ohhhhh disse tider...........// det er dem der gir' livet væ.......tralalulalaj............!

Tak for de pæne ord.....legende....::!
Avatar billede lyden Nybegynder
06. november 2002 - 11:17 #13
FREM PÅ BANEN
Avatar billede nattevagten Nybegynder
06. november 2002 - 15:52 #14
Virkelig et flot stykke arbejde. Det kan du sagtens være meget bekendt!!
Avatar billede lyden Nybegynder
08. december 2002 - 23:21 #15
Ups......!
Avatar billede tinepingvin Nybegynder
08. december 2002 - 23:26 #16
nice.. :-)
Avatar billede lyden Nybegynder
08. december 2002 - 23:28 #17
Taksiskaldehave , natteravn *____*
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester