16. februar 2003 - 21:03Der er
6 kommentarer og 1 løsning
Crohn:o)
Hej jeg kunne godt tænke mig at vide hvor mange her på Exp der har crohn, altså hvilken alder du fik det i og hvor hårdt du er ramt. Jeg ved ikke om man må men hvis man ikke må lukker jeg spm'et:o) Lidt om hvorfor. Jeg er 15 og har fået konstateret sygdommen og jeg er hårdt ramt i tyktarm og lidt i tyndtarmen
Der bliver investeret massivt i AI. Teknologien er mere tilgængelig end nogensinde, og ambitionerne er høje. Alligevel oplever mange virksomheder, at resultaterne udebliver.
Okay, det var jo ik så mange:o) Og jeg har også fået en masse bøger og informtion om sygdommen, jeg synes bare det kunne være sjovt at høre hvor mange der ca. har det her på exp
Synes godt om
Ny brugerNybegynder
Din løsning...
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.