04. november 2000 - 10:35Der er
3 kommentarer og 1 løsning
Første gang jeg bruger Experten , Hvordan ?
Hej MR Expert Jeg kan ikke se en vejledning i hvordan jeg bruger experten ? 1. Hvad betyder det når jeg skal akseptere / ikke akseptere et svar 2. Hvordan giver jeg point til den der har svaret? 3. der er 300 point i opstart - Når jeg har brugt dem hvad så ? Kan jeg så ikke stille flere spørgsmål før jeg selv har optjent point igen ? 4. Hvad er forskel på svar og komentar ? 5. Er der en email til webmarster ? 6. Har jeg glemt at spørge om noget vigtigt ?
Hos Computerworld it-jobbank er vi stolte af at fortsætte det gode partnerskab med folkene bag IT-DAY – efter vores mening Danmarks bedste karrieremesse for unge og erfarne it-kandidater.
Ups. jeg har lige opdaget at der er en pubrik til spørgsmål til Experten. Hvad gør jeg da jeg jo ikke kan stille spørgsmålrt 2 gange ? Kan jeg slette spørgsmålet her og placere det rigtigt ? Fleemming
1. Du tildeler vedkommende de pts. du har angivet (i dette tilfælde 15) 2. se 1 3. du får 5 pts om dagen. Resten skal du \"tjene\" 4. et svar kan man tildele pts. i modsætning til en kommentar. 5. Ved ikke. Han hedder vist andreas_admin her på eksperten. 6. tjaaaa
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.