Avatar billede slobo Nybegynder
28. februar 2003 - 16:47 Der er 1 løsning

Stofanet og netmetting

Er der nogle, der ved, om der er specielle forhold, når man vil bruge netmeeting (med web cam og mic) over en stofanet-forbindelse. Jeg har før haft kontakt til personer, der har siddet på et modem, men har svært ved at få kontakt til de, der sidder på en adsl eller lign. forbindelse.
Avatar billede slobo Nybegynder
01. marts 2003 - 13:47 #1
intet svar
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester