AI bliver først for alvor en del af arbejdet, når teknologien integreres i den måde, vi arbejder på. At have adgang til AI betyder ikke nødvendigvis, at medarbejderne er klar til at bruge den.
Efter du har valgt Load Movie, vælger du Go To og så får du følgende valgmuligheder: Scene, Type, Frame - og her skal du vælge den scene der skal hentes. Er det ikke de ting du får frem? Hvilken version af flash bruger du?
On (Release) Load Movie (\"start.swf\", 2) Begin Tell Target (\"_level2\") Go to and Play (Scene 3, \"start\") End Tell Target End On Men den spiller stadigvæk de første to scener.
Burde virke uden variabler! Det gør det hjemme hos mig i hvert tilfælde.
Ditlev
Synes godt om
Ny brugerNybegynder
Din løsning...
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.