Avatar billede coolyo Nybegynder
20. august 2003 - 16:00 Der er 2 kommentarer

Hjælp med praktik plads

Hey....

Jeg er en frisk dreng på 15 år som søger en praktik plads som kunne lære mig mere om ASP.NET og webdesign i det hele tgate java og javascript det hele som har med webdesign at gøre.... jeg vil også høre om der var nogle som kunne give links til sådan nogle steder?? og det må også omhandle programmering (visual basic 6.0 eller .NET)

plz svar hurtigst muligt

praktik ugen er i uge 40
Avatar billede cygnet Praktikant
20. august 2003 - 17:14 #1
Hvor er du i landet ville noget være en god ide - men min drengedrøm, trods mine 21 år, er stadig at komme i praktik hos www.framfab.dk
Avatar billede hunterkiller Nybegynder
14. september 2003 - 01:39 #2
tror du har misforstået lidt hvad det praktik ting går ud på...

just my comment
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester