Avatar billede tinem Novice
14. oktober 2003 - 16:40 Der er 1 løsning

Hjælp til rettelser i Snitz forum med det danske script fra HIFI

Det ser ud til, at jeg er nødt til at starte forfra med mit forum og har brug for hjælp til at tjekke om de rettelser som jeg har lavet i det danske script er iorden, sådan at det er ok at jeg bruger dem igen, i det nye forum.

Jeg henviser til dette link http://forum.snitz.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=47339&whichpage=2 og rettelserne kan ses nederst på siden under subject "Other changes I have made" af "brian_jeppe".

Jeg har brugt programmet "Beyond Compare" til at vise rettelserne i mit script med scriptet på dansk, hvor disse rettelser ikke er lavet. Se under "I have uploaded the differences here"
Avatar billede tinem Novice
15. oktober 2003 - 19:22 #1
Problemet er løst - se evt. http://exp.dk/spm/413937
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
Kurser inden for grundlæggende programmering

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester