17. oktober 2003 - 07:07Der er
6 kommentarer og 1 løsning
"html source" vindue er forsvundet
Jeg trak vinduet med html source ned i bunden og pludselig forsvandt det helt. Jeg kan ikke faa det frem igen, og "html source" knappen er trykket ned. Har startet programmet flere gange siden og nu er det blevet umuligt at rette direkte i koden. Hvordan faar jeg det frem igen?
Nej for vinduet er aabent, det ligger bare saa jeg ikke kan faa fat i det. (Der er vinge ud for html source i menu'en og knappen er trykket ned i toolboxen)
Mange tak for hjælp til alle og undskyld for det meget meget sene svar. ( vi sad i Indien med problemet og forbindelsen der var så langsom )
Synes godt om
Ny brugerNybegynder
Din løsning...
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.