Avatar billede krusell Nybegynder
08. januar 2001 - 20:36 Der er 7 kommentarer og
1 løsning

Admin, kig lige her

Admiiin. johnbp driller :-(

http://www.eksperten.dk/spm/42215

Ej, jokes aside. Jeg synes ikke helt han har opført sig så pænt.
Og jeg har flere gange, i andre spørgsmål, som jeg VED han har kigget i siden, spurgt ham om han ikke vil gøre noget ved det ovennævnte \"spørgsmål/forslag\", uden at han så meget som har kommentere det.
Jeg ved ikke helt hvad, der skal gøres ved det (eller jo, jeg vil gerne have point\'ne), men synes (også) lige han skulle have en officiel bemærning med på vejen.

krusell
Avatar billede warpsnet Nybegynder
08. januar 2001 - 20:44 #1
Uh, synd for dig, det har vi andre da slet ikke prøvet...
Avatar billede krusell Nybegynder
08. januar 2001 - 20:55 #2
Er du dum, eller hvad?
Og har du ikke brokket dig? Det er ikke point\'ne, men den måde han opfører sig på.
Og hvis du ikke har noget bedre at sige, kan du så ikke bare holde dig væk...
Avatar billede warpsnet Nybegynder
08. januar 2001 - 21:01 #3
Nå, okay UNDSKYLD DA!! Hvem er det der ikke opfører sig pænt her, jo jeg brokker mig også: ADMIN: Få dog smidt dem begge ud!!!
Avatar billede krusell Nybegynder
08. januar 2001 - 21:41 #4
Jeg forstod det du skrev, som at du egentlig var pisseligeglad med mit problem og egentlig syntes, at jeg var åndsvag, fordi jeg brokkede mig.
Hvis det ikke var tilfældet, siger jeg også undskyld og opfordrer dig til at skrive lidt mere tydeligt eller bruge smileys.
Kkan godt være jeg overreagerede, har lige haft et skænderie og er lidt pissed...
Avatar billede andreas_admin Nybegynder
09. januar 2001 - 11:21 #5
Jeg har gennemset det, og vil ikke alene på den baggrund slette nogen. Du må lige holde et vågent øje, og vende tilbage hvis det bliver værre, OK ?!
Avatar billede krusell Nybegynder
09. januar 2001 - 16:44 #6
Jeg vil absolut ikke have, at han bliver slettet (og heller ikke mig ;-)
men kan bare ikke selv gøre mere i denne her situation, da jeg har skrevet henvendelser til ham, som han har set og læst, men som han ikke har reageret på overhovedet.
Avatar billede andreas_admin Nybegynder
10. januar 2001 - 09:21 #7
fint nok, de er set nu :)
Avatar billede krusell Nybegynder
10. januar 2001 - 22:17 #8
Ok, takker :-)
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
Alle kurser indenfor Microsoft 365 – både til begyndere og øvede.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester