Avatar billede ylwen Nybegynder
24. november 2003 - 11:59 Der er 1 kommentar og
1 løsning

Tilføje komentar i lotus wordpro

Jeg har en del opgaver skrevet i wordpro der skal rettes. Når jeg retter, skriver jeg en komentar til det rettede i rødt. Når jeg har valgt rød farve og har skrevet det jeg ønsker, og går videre til næste rette sted, så er farven skiftet tilbage til sort igen. Er det muligt at sætte wordpro til at huske den farve jeg har valgt, mens jeg skriver mine rettelser så jeg ikke hele tiden skal indstille den?
Avatar billede dma Nybegynder
24. november 2003 - 19:03 #1
Forkert gruppe - det har da ikke noget med økonomiprogrammer at gøre!!
Avatar billede ylwen Nybegynder
24. november 2003 - 20:19 #2
Du har ret, det har det absolut ikke ... beklager!!
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester