03. januar 2004 - 16:38Der er
10 kommentarer og 1 løsning
Reverse-engineering
Hej og godt nytår
Jeg sidder med noget kode som jeg gerne vil have lavet reverse-engineering på. MEN koden skal reverses til et Interaktion Diagram og ikke til et Klassediagram. Jeg har engang læst at det kan lade sig gøre - men jeg kan selvfølgelig ikke huske programmet - og ved ikke rigtig hvor jeg skal lede.
Håber der er nogle der evt. kender et sådan program
Der bliver investeret massivt i AI. Teknologien er mere tilgængelig end nogensinde, og ambitionerne er høje. Alligevel oplever mange virksomheder, at resultaterne udebliver.
Beklager. Det er rigtigt at Together er dyrt! Jeg fik en nøgle fra min skole. De havde købt licens. Det havde jeg glemt. Jeg ved ikke om det er muligt at få en trial udgave?
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.