Avatar billede rantnrave Nybegynder
17. januar 2004 - 19:01 Der er 1 løsning

Lyden går ''amok'' i steam

hej,

jeg er flittig bruger counter-strike, og jeg vil jo gerne være med på det nye, så derfor spiller jeg 1.6 BETA, hvilket jo kræver brug af Steam, men efter jeg har spillet noget tid, nogle gange kun 2 minutter, eller andre gange over en time, forsvinder lyden helt, jeg kan heller ikke høre andre lyde, i f.eks. windows, eller andet, driveren til mit lydkort, er den nyeste og jeg har installeret DirectX 9.0B, Hvad skal jeg gøre????

På forhånd tak!
Avatar billede rantnrave Nybegynder
18. januar 2004 - 14:20 #1
hmm
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
Computerworld tilbyder specialiserede kurser i database-management

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester