06. marts 2004 - 19:17Der er
4 kommentarer og 1 løsning
Bagrundsbillede "formere" sig...ADOBE GOLIVE
Hej Jeg håber I kan hjælpe mig.. Når jeg i Golive siger at der skal være et baggrundsbillede på en hjemmeside, så er det som om den kloner sig og kan ses i forlængelse af den anden. Orginalen vises kun som et billede... Det er mystisk, men kan du hjælpe mig???
I dette særtema om aspekter af AI ser vi på skiftet fra sprogmodeller til AI-agenter, og hvordan virksomheder kan navigere i spændet mellem teknologisk hastighed og behovet for menneskelig kontrol.
Undskyld med jeg ikke lige helt med på hvad du mener?? Men de ting som jeg så væsentligt i koden, er billede størrelsen om den passer sammen med frame størrelsen og de er begge på 800x600... Er det den tanke du havde??
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.