Avatar billede thomasl Nybegynder
21. marts 2004 - 12:40 Der er 4 kommentarer og
1 løsning

point til thesurfer

thesurfer>>>  Jamen det finder vi da ud af. Siden jeg valgte dit forslag til løsning har WebProWorld kun sendt en eneste mail og det kun for at få mig til at melde fra. Det gjorde jeg ikke. Hvis du klikker på linket herunder kan du se hvad det drejede sig om.

http://eksperten.dk/spm/476970

jeg bruger Outlook express. Din ide er 200 points værd. Her er dine vel fortjente point.   

Tak for hjælpen!!
Avatar billede thesurfer Nybegynder
21. marts 2004 - 16:03 #1
Jamen, så siger jeg tak! :-)
Avatar billede thesurfer Nybegynder
21. marts 2004 - 16:05 #2
En forklaring på "header"-metoden, findes her: http://www.stopspam.org/email/headers.html
Avatar billede rkhdk Nybegynder
21. marts 2004 - 16:06 #3
husk at der allerede er givet 60 i spm/476970 så thomasl skal tage de 60 igen så thesurfer "kun" skal have 140 ;o)
Avatar billede thesurfer Nybegynder
21. marts 2004 - 16:09 #4
rkhdk> jaja, du skal bare blære dig med, at du kan regne ;-)
Avatar billede thesurfer Nybegynder
22. marts 2005 - 13:39 #5
thomasl> Jeg har oprettet et spm til dig: http://www.eksperten.dk/spm/602522

Som rkhdk skrev (21/03-2004 16:06:07) må jeg max få 140 points, da du allerede har givet 60 points i http://eksperten.dk/spm/476970

- Læg venligst et svar i spmet, så du kan få 60 points retur.


Det er ifølge Ekspertens regel §2.1.15: [Det er ikke tilladt, at] "udlove mere end 200 point for et spørgsmål ved at dele det over flere spørgsmål."

Ekspertens regler: http://eksperten.dk/regler.phtml
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester