Avatar billede flymem Nybegynder
23. april 2004 - 08:53 Der er 1 løsning

HP Journada 680 synkronisering med Outlook 2003

Hej

Jeg har lige installeret Office 2003 og derefter vil min Journada ikke synkronisere med Outlook. Der kommer en fejl frem, med at Outlook ikke er installeret!! Jeg har afinstalleret active sync og installeret en nyere version, uden held.

Er journadaen så gammel at den ikke kan synkronisere med Outlook 2003?? Eller er det noget i opsætningen i Outlook??

/Søren
Avatar billede flymem Nybegynder
23. april 2004 - 10:15 #1
Lukker. Har købt en ny Ipaq..
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester