For lidt over 2 uger siden fik jeg en RUNNDLL; Fejl under indlæsning af bridge.dll -> Dette problem er nu løst, og skulle efter sigende ikke have noget at gøre med mit nye problem, men siden jeg første gang fik denne fejl har jeg kun haft lyd via mit headset - Dvs. Når jeg sætter speakerne til kommer der ingen lyd ud (Skal siges at både speakere,ledning og base er intakt)
Nogen der har en ide´ om hvad det kan være der er galt?
Skal det forstås sådan, at lyden er ok, når du har headset tilsluttet. Derefter hiver du headsetstikket ud, sætter dine højttalere til samme stik, og nu er der ingen lyd?
Jeg har et random noname lydkort.. Og speakerne er YAMAHA.. Men tror ikke fejlen ligger i noget med HARDWARE tror mere det er noget på selve computeren der forhindre det.
Vi stopper bare her. - "Dvs. Når jeg sætter speakerne til kommer der ingen lyd ud (Skal siges at både speakere,ledning og base er intakt)"
- Den overstående linie burde tale for sig selv.
Men tak fordi du prøvede, at komme i tanke om noget ;)
Synes godt om
Ny brugerNybegynder
Din løsning...
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.