06. september 2004 - 20:20Der er
6 kommentarer og 1 løsning
har en stor db i access 2000, nå skal den over på access 2003
DB fungere for å legge inn data, men jeg kommer ikke inn i redigerings modus og ser tabeller og få muligheten for å lage nye rapporte mv . I 2000 holder jeg shift nede når jeg åpner og får der tilgang til "alt som ligger bak knapperne i brukergrensesnittet" Skal man konvertere ? hvordan ? skal filen hentes inn på en spesial måte ???
I dette særtema ser vi på, hvordan cloud og AI bliver fundamentet for virksomhedernes digitale forretning, og hvordan de nye muligheder for automatisering og forretningsværdi kan udnyttes uden at miste overblik, sikkerhed og menneskelig kontrol.
Jeg bruger selv både 2000 og 2003 (og XP for den sags skyld) og alle versioner fungere på samme måde. Shift-tasten er grundliggende i alle versioner af Access. Er det den samme database, som du tidligere har kunnet åbne med 2000?
Hvis ikke, kan der ligge noget kode, som har fjernet denne ByPass-key...?
ja det er samme database, på min job maskin 2000 er det enkelt, men på min hjemme maskin med 2003 kommer jeg ikke inn i oppsettet, bare brukergrensesnittet
fant endelig løsningen. Macro sikkerhet settes til lav før DB åpnes ved å holde shift nede :) og da kommer jeg inn i utformingsvisning
Synes godt om
Ny brugerNybegynder
Din løsning...
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.