25. oktober 2004 - 13:15Der er
4 kommentarer og 1 løsning
Åbne en popup fra en popup
Jeg har et probl..... en opgave... som jeg ikke helt kan få til at lykkes.
Jeg har et hovedvindue, hvorfra jeg åbner en popup. Fra den popup skal brugeren angive en værdi i en formular, popup'en skal lukkes ned og en ny - med en anden størrelse - skal derefter åbnes med værdien fra den første popup som indhold.
I dette særtema ser vi på, hvordan cloud og AI bliver fundamentet for virksomhedernes digitale forretning, og hvordan de nye muligheder for automatisering og forretningsværdi kan udnyttes uden at miste overblik, sikkerhed og menneskelig kontrol.
Det der tog længst tid nu var, at du havde blandet " og ' sammen, men det er okay ... vi er før blevet enige om, at du er en køn hjælp - men dog svær at undvære! ;-)
-- og jeg var ovenikøbet ved at gøre det en gang til, men den opdagede jeg, så jeg skulle vel have kastet blikket tilbage på linjen, da jeg opdagede den fejl !-)
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.