Avatar billede dennis1577 Nybegynder
10. januar 2005 - 13:45 Der er 1 kommentar

tving en bruger til at logge af, med hjælp fra andre programmer

i stedet for at benytte 2000's funtion til at tvinge brugere af, hvilket jeg har prøvet på mange forskeliige måder, mne alligevel virker det overhovedet ikke. er der nogen der kender et program som kan tvinge en bruger som er logget på til at logge ud på bestemte tidspunkter......jeg kan nemlig ikke få 2000 til det, så det skal helst være et program man kan downloade

tak igen
Avatar billede snowball Novice
10. januar 2005 - 13:48 #1
Hvorfor venter du ikke på svar i dit første spørgsmål om dette - http://www.eksperten.dk/spm/578238 ?

Der skal desuden gå mindst 7 dage inden du må oprette et nyt spørgsmål om det samme.
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester