Avatar billede encorez Nybegynder
21. marts 2005 - 14:15 Der er 1 løsning

Coolermaster forskel?

Jeg er interesseret i et "køle termometer" fra coolermaster. Det skal enten være deres Aerogate 2 eller Aerogate 3. Jeg kan bare ikke se hvad i alverden forskellen er.

3'eren er dyerer men jeg kan ikke se den skulle kunne mere. Faktisk synes jeg 2'eren er federe pga at man kan se flere informationer i displayet samtidig.

Håber på god vejledning, evt. også jeres erfaring.

Mvh. Simon
Avatar billede encorez Nybegynder
22. marts 2005 - 14:44 #1
Jeg fandt en helt anden
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester