Avatar billede craft Nybegynder
17. april 2005 - 19:04 Der er 1 løsning

Billedet er efter lyden

Jeg har lige fået en dvd-film, men når jeg spiller den er lyden lige en lille foran deres mundbevægelser, og det ser ret dumt ud, når de snakker. Jeg har ikke prøvet det før. Det er på min computer, som har et Sony DVD-ROM DDU1612, med seneste firmware.
PowerDVD og VLC Media Player er de eneste programmer, der kan afspille filmen. Hverken Real Player, Winamp eller Windows Media Player kan.
Hvad skal jeg gøre?
Avatar billede craft Nybegynder
18. april 2005 - 15:52 #1
Jeg lukker.
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester