27. maj 2005 - 11:04Der er
3 kommentarer og 1 løsning
Film fra Homer Entertainment
Hejsa. Er jeg den eneste der har modtaget film fra home entertainment. Jeg er åbenbart blevet medlem af deres klub, fordi jeg var med i en konkurrence om en bil. Synes ikke at have læst, at jeg blev tilmeldt nogen klub. Andre det er sket for, eller hvad synes i om dette?.
Der bliver investeret massivt i AI. Teknologien er mere tilgængelig end nogensinde, og ambitionerne er høje. Alligevel oplever mange virksomheder, at resultaterne udebliver.
Jeg har også prøvet. Havde ikke forstået at de med det samme ville sende film men at der kom et tilbud pr. e-mail. Jeg skrev på pakken - "modtagelse nægtet" og sendte den retur. Så skrev jeg til dem at jeg ikke ville være medlem. Der var egentlig ingen problemer i det. Men skal lære at læse ordentlig
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.