Avatar billede big_ossi Nybegynder
08. september 2005 - 23:39 Der er 4 kommentarer og
1 løsning

Modtager 2 kopier af nye spørgsmål fra exp

Hey.

BLiver ved med at få to kopier af de spørgsmål jeg abb. på. Er det bare mig der gør det eller er det stadig flere der gør det ?
Avatar billede christoffero Nybegynder
09. september 2005 - 08:33 #1
Modtog du også 2 denne gang? :P
Avatar billede big_ossi Nybegynder
09. september 2005 - 14:08 #2
jes 2 stk
Avatar billede djras Nybegynder
09. september 2005 - 14:42 #3
Jeg gør også.
Avatar billede roenving Novice
11. september 2005 - 09:24 #4
Jeg får kun een af hver !o]

-- eller også opdager jeg ikke de sjældne gange, jeg gør det, da min gmail skjuler gentagelser i tråde ...

-- men det er altså sjældent, at jeg har tomme indlæg, som kunne indikere dobbelte mails (og oftest kigger jeg efter og har ikke fundet den slags, men bare rykkere !-)

-- og så er spørgsmål om Eksperten og dens funktion pr. kotume gratis, så du kan roligt svare selv og beholde dine point !-)
Avatar billede big_ossi Nybegynder
19. september 2005 - 22:33 #5
Lukker.. modtager stadig to.. men det må jeg vel leve med.
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
Computerworld tilbyder specialiserede kurser i database-management

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester