Avatar billede nico2002 Nybegynder
27. oktober 2005 - 16:24 Der er 3 kommentarer og
1 løsning

USB Mus lagger

Jeg har fået et problem med min mus her på det sidste den er begynt atl lagge? Det vil sige nogle gange stopper den med at køre på skræmen og så går der lige et eller to sekunder så køre den igen, andre gange er det knapperne der ikke virker og det sker MEGET tit.

Info:

Mus = IntelliMouse Explorer 4.0

Er der nogen der kan hjælpe
Avatar billede james_t_dk Juniormester
27. oktober 2005 - 19:30 #1
et vildt gæt, sidder der andre enheder på din USB??
Avatar billede nico2002 Nybegynder
27. oktober 2005 - 20:15 #2
nej
Avatar billede wolfborn Nybegynder
27. oktober 2005 - 23:10 #3
Har du prøvet med en anden USB mus, for at tjekke om det var musen der fejlede eller noget andet?
Avatar billede nico2002 Nybegynder
04. november 2005 - 07:46 #4
Har fundet fejlen

Af en eller anden grund virker min mus ikke med min ICE-mat mere selv om det var en pakke som jeg købte, min ICE-mat er ikke ridset eller beskit men det virker bare ikke mere. :-(
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester