Denne side indeholder artikler med forskellige perspektiver på Identity & Access Management i private og offentlige organisationer. Artiklerne behandler aktuelle IAM-emner og leveres af producenter, rådgivere og implementeringspartnere.
Måske en enkelt ComboBox og en enkelt Edit med mulighed for at brugeren kan tilføje flere felter dynamisk (op til din grænse, selvfølgelig)? Det vil nok være det der ser mest smart ud, omend det næppe bliver sjovt at implementere.
Du har ret i, at det bliver noget af et problem, at få det kodet; men man kunne jo grovsortere og så få de søgte data ned på et mere overskueligt plan.
Accepter du blot dit eget svar, når nu det virker :)
Synes godt om
Ny brugerNybegynder
Din løsning...
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.