Avatar billede fc-dong Nybegynder
12. januar 2006 - 21:08 Der er 3 kommentarer og
1 løsning

Netframe 1.1 SP1

Hjælp

Jeg er i gang med at installere Netframe 1.1 SP1 på min maskine. Hver gang jeg har prøvet at installere denne SP1, vil min maskine ikke genstarte. Den går i stå på Windows XP billedet med den blå cursor som kører frem og tilbage. Den blå cursor sidder fast og så sker der ikke mere.
Hvis jeg starter den i fejlsikret tilstand kan jeg gå tilbage i system restore, og så vil maskinen gerne starte igen.
Nogen der har en ide til hvad man skal gøre
Avatar billede off-line Nybegynder
13. januar 2006 - 00:22 #1
Der er kommet en Netframe 2 - i hvert fald som beta. Måske har du mere held med den?
Avatar billede off-line Nybegynder
16. januar 2006 - 01:52 #2
Fandt du ud af noget?
Avatar billede fc-dong Nybegynder
17. januar 2006 - 10:35 #3
Hej igen.
Nej jeg har først lige set dit nu, men jeg tror jeg vil prøve i aften. :-)
Skal nok give lyd fra mig
Avatar billede fc-dong Nybegynder
04. december 2007 - 18:36 #4
Jeg lukker spørgsmålet
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester