26. april 2001 - 20:43Der er
30 kommentarer og 4 løsninger
winamp
HLÆÆÆLP jeg har downloaded og installeret winamp og nu er alle mine mp3-filer lavet om så når jeg dobeltklikker starter winamp og afspiller filen. Hvordan gør jeg så når jeg dobbelklikker så vil den strte windows media-player?????
Denne side indeholder artikler med forskellige perspektiver på Identity & Access Management i private og offentlige organisationer. Artiklerne behandler aktuelle IAM-emner og leveres af producenter, rådgivere og implementeringspartnere.
Marker en mp3 fil, hold Shift nede og højre-klik, vælg Åbn med... Så vælger du Windows Media player, og sætter hak i \"brug altid dette program.. blablabla\"
Oppe i fil-linien med du ved Filer, rediger, osv...i en af dem er der en linie hvorpå der står mappeindstillinger...der erfter tag filtyper...og gør som jeg skrev (FØRST) og så vupti!
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.