I dette særtema om aspekter af AI ser vi på skiftet fra sprogmodeller til AI-agenter, og hvordan virksomheder kan navigere i spændet mellem teknologisk hastighed og behovet for menneskelig kontrol.
IDG vidste intet om det (man kan undre sig lidt over den manglende korrospondance mellem Coadmins og IDG, til tider tror jeg ikke det kun er IDG´s skyld)
115368 brugere nu og den stiger for hver gang man laver en refresh, men ja han er nu gjort opmærksom på det (og mon ikke de 2 ting hænger meget sammen)
Hvem har egentligt hovedansvaret for at systemet ikke virker og det sker åbenbart jævnligt? Måske skulle man se om det er de rigtige folk - med al respekt - der sidder i IDG eller i Coadmin. Jeg synnes at det er alt for mange der ikke modtager mails eller kommer på- ok det sker. Men jeg sidder her med en fornemmelse af at der er måske nogle der nosser godt og grundigt i det. keep-smiling
Hepper!!!! Nu sker der også noget her men det går meget langsomt. Er nået til d.1.1.06. Tak til dem som fik renset hullet så mails kan begynde at komme i lind strøm.
... jeg har lige fået 837 E-mail fra Eksperten.dk - PUHA.. Har altså ikke fået noget (Mails altså!) imellem 31-01-2006 12:17 -> 03-02-2006 12:17 (ja samme klokkeslet!)
Screem_brille -> Du må undskylde hvis jeg har skrevet noget forkert eller skudt nogle forkerte. Det er fordi jeg ikke helt har været klar over hvordan tingene foregår i praksis på eksperten. - - sorry - -
ok - synd at det er gået så galt at der er nogle som lukker ned. Det her skulle jo være sjovt og udfordrende. At der sker fejl - kan ske - men en god og sober komunikation er ikke at kimse ad.
Synes godt om
Ny brugerNybegynder
Din løsning...
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.