jeg har en veninde der i fuldskab har hevet netstikket ud af hendes bærbare. Nu er netkortet så gået i stykker.. Hvad vil være den billigste måde at få lavet det på?
Det nemmeste for hende ville være at gå i Fona og få det lavet, men er det ikke kanon dyrt?
Mød en af Nordens fremmeste eksperter i adfærdsdesign – Morten Münster, der bl.a. har skrevet ” Jytte fra marketing er desværre gået for i dag” – på Computerworld Cloud & AI Festival.
Ja det vil jo være at du skiller den og finder ud af hvad det er for et netkort, så kan vi nok finde det på nettet. men ok en bærbar er bestemt ikke det letteste at rode med c",) hvad er det for en bærbar mærke / model / typenummer ? alternativet er vel den nærmeste pc nørd handel nede om hjørnet, der må findes en i nærheden af jer også, en hvor i snakker med manden der laver det i ejet værksted. han kan også bedre give en pris
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.