Avatar billede briant200 Nybegynder
28. maj 2006 - 21:00 Der er 2 kommentarer

Log in problem i suse 10,1

Hvorfor kan jeg ikke logge ind i Linux Suse 10,1 efter endt installation med grafisk brugerflade KDE?
Havde ingen problemer med Suse 10,0 og havde samme grafikkort radeon 9250.Prøvet fejlsikret tilstand i Suse 10,1 med brugernavn og password,men hjælper ikke,skærmen er grøn-sort og sker ikke mere.

              Hilsen briant200@netscape.net
Avatar billede briant200 Nybegynder
29. maj 2006 - 12:37 #1
Har jeg formuleret mig forkert siden jeg ikke har fået svar på mit spørgsmål?
Avatar billede briant200 Nybegynder
02. juni 2006 - 17:31 #2
Hvorfor svarer I ikke?
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester