Ahh, jeg tror jeg forståe det nu. Du vil, i stedet for at have et hav af forskellige post variabler (eller sessions for den sags skyld), vil du i stedet have en lang array med alle værdierne i?
Men hvorfor vil du gøre det? der er vel ikke noget problem i at have alle disse forskellige POST variabler?
fordi - der flere forskellige input felter som hver for sig hører til en sag = $var, og der kan måske være 30 forskellige sager = $var og for hver sag er der f.eks. 6 forskellige input felter som alle skal parres til lige præcis den enkelte sag.
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.