Har købt et Audigy4 lydkort sat det i computeren men da jeg prøver at instllere driverne fra den medfølgene cd, siger den Hardwaren kan ikke instlleres der opstod en fejl, bla bla bla dataene er ikke gyldige?
hvad går galt mit system skulle ikke have problemer
I dette særtema om aspekter af AI ser vi på skiftet fra sprogmodeller til AI-agenter, og hvordan virksomheder kan navigere i spændet mellem teknologisk hastighed og behovet for menneskelig kontrol.
det lyder som der er en port conflict som oftest er det port 18 som kan finde på at deler sig med enten interne device(lydkort) eller med grafik kort(nvidia) det er en bud på det ihvertfald
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.