Avatar billede jhjorsal Mester
24. januar 2007 - 17:01 Der er 2 kommentarer og
1 løsning

Netværks dvd afspiller aldi

Jeg har lige set at Aldi har en Netværks dvd afspiller på bud i denne uge, er der nogen der har nogen erfaring med sådan en dims?, er det noget der dur?, Kan man overføre film via det trådløse netværk hurtigt nok, hvis man har en film liggende på en anden pc'er i huset?, Hvordan får man overhovedet valgt en film på en anden pc'er, lad mig hører nogle meninger!
Avatar billede migdaniel Nybegynder
26. januar 2007 - 21:49 #1
DET ER SOFTWARE DER INSTALLERES PÅ COMPUTEREN OG DU KAN GÅ RUNDT I MAPPER PÅ EN ENKEL MENU PÅ DVD MASKINEN... NOGET JEG HAR LÆST OG PRØVET
Avatar billede jhjorsal Mester
28. januar 2007 - 11:55 #2
Super så ved jeg hvordan, hva med Aldi's maskine er den noget værd?
Avatar billede jhjorsal Mester
30. januar 2007 - 14:57 #3
Så må jeg jo se om jeg kan finde noget om det et andet stad
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester