robotten -> giver dig ret og indskrænkede mig derfor også til et lille 'hmm' ;)
Synes godt om
Slettet bruger
07. februar 2007 - 09:11#6
Jeg har givet point til det svar jeg kunne bruge, godt nok har du også sagt killdisk men der var intet link eller noget som helst og da jeg skulle bruge programmet, brugte jeg mcgoat svar, derfor får han points. Håber du er forstående over for dette.
Synes godt om
Slettet bruger
07. februar 2007 - 09:12#7
Men hvis du er meget ked af det,skal jeg da med glæde give dig 100 point.
Nu sænker du niveauet lehto :( Jeg er ski.. ligeglad med points faktisk. Jeg vil bare behandles ordentligt - ikke andet. I øvrigt må der kun betales med max 200 points for et spørgsmål. Glem det, men vær fandens retfærdig i fremtiden ;) Desværre har mange spørgere en tendens til at løsningen skal være et link man kan trykke på og så er alt ok.
nva korrekt! i går var der en der spurgte om hvilken type ram der skal benyttes til en maskine, iførlge producentens af bundkortets hjemmeside, skulle det være pc133, men en anden lagde et link der sagde pc100, han fik pointene, da han ifølge spørger først lagde et link...
Selvom nogen siger det samme, giver man point til det svar man kan bruge, jeg kunne ikke bruge svaret killdisk til noget.. hvorimod der var en guide i det andet svar, derfor er det logisk jeg ville give ham point.
robotten jeg er skam helt rolig, det var bare for at underbygge nva´s påstand om at et link foretrækkes fremfor hvad folk måtte skrive (er faktisk ret sikker på at hvis en person linkede til en side, og en anden skrev hvad der stod på siden, ville ham/hende med linket få pointene)
lehto -> det er det jeg siger - et link ;) Nu er det også meget svært at skrive ordet 'killdisk' på google hehe. Men glem det.
screem_brille -> jeg tror bla. det skyldes at vi sommetider glemer hvor meget andre ved om pc'er og derfor sluger alt for meget råt. Står det på nettet må det jo være rigtigt hehe ;)
Ja, det kan være farligt at blande sig i et spm. *s*
Synes godt om
Ny brugerNybegynder
Din løsning...
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.