25. december 2007 - 23:02Der er
6 kommentarer og 1 løsning
Call Of Duty4, problemer
Jeg har lige fået Call Of Duty 4, men der er en lille fejl ved opstart, da jeg ikke tror at mit grafikkort er stort nok (Geforce FX5600xt)men jeg ville høre om der var en mulighed for at snyde den så jeg kan kommer til at afprøve spillet, bare i lav opløsning. Dette er fejlen: (error during initialization: Video card or driver doesn't support separate alpha blend, glow will be disabled) Og så sker der bare ikke mere.....hjælp
Virksomheder er på vej fra store sprogmodeller, der svarer på spørgsmål, til AI-agenter, der kan udføre opgaver på egen hånd. Det gør teknologien mere nyttig – og langt mere risikabel.
ellers hvis du kører med APG, så snup et Nvidia GeForce 7600 GS, jeg har lige købt det, og jeg kører det flydende med alt på mid og 800x600 :)
Synes godt om
Ny brugerNybegynder
Din løsning...
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.