Avatar billede mstorgaard Praktikant
27. januar 2008 - 03:00 Der er 1 løsning

Proces åbnes, men program åbnes ikke

Jeg har utallige gange indenfor de seneste par uger oplevet, at min computer med Vista åbner processen til bl.a. Firefox, Thunderbird og Spybot uden at åbne selve programmet, hvilket gør, at jeg ikke kan bruge programmerne, før jeg genstarter computeren, da den ikke vil afslutte processerne, når jeg benytter joblisten.

Hvad skal jeg gøre?
Avatar billede mstorgaard Praktikant
31. januar 2008 - 08:26 #1
Vista afinstalleret. Lukker
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester