Nu er jeg endelig efter et par måneder kommet til rette i det tyske land. I mellemtiden af flytningen har min pc været lånt ud til min lillebror som køre med en ganske almindelig CRT skærm. Nu er Pc'en jo så blevet koblet tilbage på min egen fladskærms widescreen. Men jeg kan ikke finde opløsningen igen! Har været på nettet og kigget efter driveren til skærmen, men kan ikke finde en, så måske en af jer kloge kunne hjælpe???
Mød en af Nordens fremmeste eksperter i adfærdsdesign – Morten Münster, der bl.a. har skrevet ” Jytte fra marketing er desværre gået for i dag” – på Computerworld Cloud & AI Festival.
det har virket fint før daywalker123, men efter at han har haft den på sin egen pc kan jeg ikke finde den rigtige opløsning mere... Driver er der ins´talleret men det er bare såen en microsoft standard skærm, driver!!!!
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.