Avatar billede ansen Nybegynder
28. februar 2008 - 18:07 Der er 1 løsning

Min microfon. Tror jeg Hjælp mig

Altså mit problem er at når jeg snakker med andre over skype, og jeg har prøvet dette med 3 forskellige microfoner når jeg har sat den i og det hele. Ringer jeg til en ven over skype eller han ringer til mig. De kan høre alt hvad de siger og en underlig lyd som lyder som et slags vandfald. Også selvom jeg tager headset på kan de høre alt hvad de selv siger. Hvordan kan jeg få løst mit problem?
Avatar billede ansen Nybegynder
15. september 2008 - 15:40 #1
når, har ikke fundet ud af det endnu men ingen ville hjælpe
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester