I dette særtema ser vi på, hvordan cloud og AI bliver fundamentet for virksomhedernes digitale forretning, og hvordan de nye muligheder for automatisering og forretningsværdi kan udnyttes uden at miste overblik, sikkerhed og menneskelig kontrol.
Kan finde en masse "How To" via linux, windows server osv.... men synes ikke rigtig jeg kan finde noget via xp :(
Synes godt om
Slettet bruger
25. marts 2008 - 18:31#2
Tag harddisken ud -> på en anden computer formater disken med parametret "/s" -> overfør mappen i386 til disken -> sæt disken tilbage og start installationen med kommandoen "winnt.exe"
så han kom alligevel ikke til at vente så længe :)
Synes godt om
Slettet bruger
27. marts 2008 - 17:47#9
"så han kom alligevel ikke til at vente så længe :)" Det at der kommer nogle link`s er vel ikke nødvendigvis det samme som en løsning. Det burde du i hverfald vide
Hvis jeg prøver at køre "format G: /s" får jeg: Incorrect MS-DOS version...
Synes godt om
Slettet bruger
22. april 2008 - 17:44#18
Prøv nu lige at blive hængende hvis du vil ha hjælp
Synes godt om
Slettet bruger
22. april 2008 - 17:48#19
Du kan ikke formate et USB tilsluttet drev fra DOS derfor spurgte jeg i den anden tråd om du havde drivere til din adapter - Det er nødvendigt at du bliver hængende hvis du ønsker hjælp, ihvertfald min hjælp. Så tag nu og svar på der der bliver spurgt om
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.