Jeg ved ikke hvordan et program skal kunne vide det. Det er derfor jeg spørger: Kan man få et program. Når man kan sende en lille maskine til mars for at samle prøver for at vende tilbage til jorden igen, så kunne det jo også godt være man kunne få et program som ryddet op i ens <html> koder. tak medions, jeg kigger lige på det.
Mars ved vi præcist, hvor ligger. Meningen med din kode kender kun du. Jeg kan da heller ikke få øje på noget i Eclipse's dokumentation, som peger i retning af, at den kan gætte, hvad meningen med din kode er - og dermed, hvad der er overflødigt =)
Der er vel heller ikke brug for sådan et program. Det er jo bare at nøjes med at skrive, hvad man mener - og at mene det, man skriver. Det er vel lidt som at ville købe en ny mor, når man er flyttet hjemmefra, blot fordi man selv skal til at gøre rent efter sig selv ;o)
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.