Avatar billede eliot Juniormester
28. august 2008 - 13:43 Der er 1 løsning

Hvordan får jeg min kalender lagt ind i Calendar

Hej, Jeg har skiftet fra office 2003 DK til 2007 UK og i den forbindelse har jeg eksporteret og importeret min kalender, men det har blot oprettet en kalender der hedder "Kalender" og ved siden af ligger der en tom som er oprettet af systemet der hedder "Calendar" Hvordan får jeg indholdet kopieret over i "Calendar" så jeg kan slette "Kalender"

Jeg havde samme problem med Kontakter og Contacts, men der oprettede jeg alle manuelt, men det ville jeg geren undgå med min kalender.
Avatar billede eliot Juniormester
16. september 2015 - 10:03 #1
Luk
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester