Avatar billede copyrighttm Nybegynder
17. december 2008 - 15:27

Strømproblem!

Hej venner!

Min bærbar har næsten lige fået nyt batteri og de første 3-4 måneder har den fungeret fint og holdt strøm ca 3 timer uden stik, men nu er den pludselig begyndt bare at gå ud ca 5min efter at man tager stikket ud og det er uden advarsel.. Kan se på batterimåleren at der stadig er over 90% tilbage!

Er det fordi den overopheder måske?? Den suger meget støv fra mit glasbord f.eks!!

Det er en Acer Aspire 3000, hvis det skulle hjælpe :D

Glædelig jul og godt nytår :D

Tommas
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester