Avatar billede projektet Nybegynder
06. maj 2009 - 16:06 Der er 3 kommentarer

driver

hvordan finder jeg en driver der kan få mit lydkort til at virke?
Avatar billede Slettet bruger
06. maj 2009 - 17:08 #1
Du finder ud af hvad det er for et lydkort, og så går du ind på deres hjemmeside og downloader driveren.
Avatar billede MichaelWJ-IT Nybegynder
06. maj 2009 - 17:56 #2
Hej..

Ja Punkt #1

(Hvis du ikke kan finde den)
Hvilken styrer system bruger du ?
+ navnet på dit lyd kort..
Avatar billede pillpopper Nybegynder
15. november 2009 - 04:21 #3
Damm sikke en gamel tråd er det ikke på tide den bliver lukket eller i det mindste opfølg dit spørgsmål som bliver besvaret med et spørgsmål for bedre at, kunne hjælpe dig.??
(Siden maj 2009´´ vildt nok) samt for dårligt efter min menning.

Jeg kan entlig godt forstå at der desvære er mange af de gode hjælper der ikke gider E mere pga netop dette her bla.
Avatar billede Ny bruger Nybegynder

Din løsning...

Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.

Loading billede Opret Preview
Kategori
IT-kurser om Microsoft 365, sikkerhed, personlig vækst, udvikling, digital markedsføring, grafisk design, SAP og forretningsanalyse.

Log ind eller opret profil

Hov!

For at kunne deltage på Computerworld Eksperten skal du være logget ind.

Det er heldigvis nemt at oprette en bruger: Det tager to minutter og du kan vælge at bruge enten e-mail, Facebook eller Google som login.

Du kan også logge ind via nedenstående tjenester