26. maj 2009 - 19:21Der er
4 kommentarer og 1 løsning
Windows Internet Explorer
Hej,
Jeg har geninstalleret Windows Internet Explorer, men har på forunderligvis gjort et eller andet forkert, da jeg ikke kan åbne en ny fane. Det betyder at skal jeg se på mere end en side, så skal jeg klikke på ikonet for Windows Internet Explorer, hvilket er en smule bøvlet:(
Den moderne arbejdsplads er i stigende grad afhængig af mødelokaler til at fremme samarbejde, men dette skift medfører også stigende sikkerhedsudfordringer.
Når jeg følger din anvisning Funktioner>Internetindstillinger>Generelt så strander jeg her for der er ikke et punkt der hedder Instillinger ud for "Faner". Dog kan jeg komme ind på en fane der hedder Avanceret, men derinde er der ikke punkt der hedder "Aktiver fanebrowsing".
Jeg har nu fået installeret IE8, og vupti så har jeg hvad jeg skal bruge:)
Synes godt om
Ny brugerNybegynder
Din løsning...
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.