webbrowser med tabcontrol dropdown liste med favoritter + first time use form
Hej jeg er i gang med at lave en webbrowser og lige nu mangler jeg kun så noget som favoritter. jeg ved jeg skal gå ind i project -> settings også lave en FavList med sytem.colleections.specialized.stringcollection men kan bare ikke får favoritter til at virke lige meget hvordan. Så jeg håber jeg kan få lidt hjælp fra jer fra bunden af. Også mangler jeg også og finde ud af hvordan man får en First Time Use form når man starter programmet første gang. Tak ;)
I dette særtema ser vi på, hvordan cloud og AI bliver fundamentet for virksomhedernes digitale forretning, og hvordan de nye muligheder for automatisering og forretningsværdi kan udnyttes uden at miste overblik, sikkerhed og menneskelig kontrol.
Ny brugerNybegynder
Din løsning...
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.