Ligge sikkerhedskopi af outlook express i outlook 2003
Hej Jeg kan ikke ligge mine mails og adressekartotek over i outlook 2003. alle filerne er fra outlook express. når jeg bruger guiden skriver den at et andet program posten og skal lukkes, men der kører ikke andet. kan i hjælpe mig?
Hos Computerworld it-jobbank er vi stolte af at fortsætte det gode partnerskab med folkene bag IT-DAY – efter vores mening Danmarks bedste karrieremesse for unge og erfarne it-kandidater.
Skal det forstås sådan, at du har dine gamle OE mappefiler, og at du forsøger at importere dem i windows live mail, og derfra vil reeksprtere dem til Outlook? /ptj_11
Synes godt om
Ny brugerNybegynder
Din løsning...
Tilladte BB-code-tags: [b]fed[/b] [i]kursiv[/i] [u]understreget[/u] Web- og emailadresser omdannes automatisk til links. Der sættes "nofollow" på alle links.